IzvještajiZRINJSKI OČEKIVANO IDE DALJE (VIDEO)

ЗРИЊСКИ ОЧЕКИВАНО ИДЕ ДАЉЕ (ВИДЕО)

Фудбалери Зрињског су се рутински пласирали у четвртфинале Купа Босне и Херцеговине побједом у Читлуку над нашим клубом резултатом 4:0

Актуелни првак наше земље је доминирао од почетка до краја и питање побједника послије водећег гола Баришића, након корнера у 30. минути, није долазило у питање.

Само шест минута касније Билбија је удвостручио предност, а 2:0 је уједно био и резултат првог полувремена.

Трећи гол Племићи су постигли у 53. минути када је након корнера погодио Ћорлука, а коначних 4:0 је поставио Билбија у 76. минути својим другим голом на сусрету.

ХШК Зрињски: Марић, Ћорлука, Јаковљевић, Баришић, Мемија, Сучић, Илинковић, Иванчић, Тичиновић, Ћуже, Билбија.

ФК Лакташи: Кнежевић, Јањетовић, Милић, Амиџић, Вуковић, Шкорић, Милојевић, Марковић, Петковић, Тривић, Келеман.