IzvještajiPROTIV BSK SAMO BOD

PROTIV BSK SAMO BOD

Fudbaleri Laktaša AdmiralBet remizirali su sa BSK-om u drugom kolu m:tel Prve lige Republike Srpske. Na kraju goleade na semaforu je stajao rezultat 3:3.

Poveli su domaći golom Vuka Tešića u 3. minuti i tada se činilo da bi Laktaši sav posao mogli završiti već u prvom poluvremenu. Međutim nekoliko propuštenih dobrih prilika bile su surovo kažnjene. Gosti do izjednačenja stižu u 31. minuti golom Jagodića, a nekoliko trenutaka prije posljednje sudijskog zvižduka u prvom poluvremenu za potpuni preokret pogodio je Savanović.

Ipak, Laktaši se ekspresno vraćaju u drugoj minuti nastavka. Opravdano dosuđen jedanaesterac u pogodak je pretvorio Marković. Umjesto da iskoriste psihološku prednost koja je evidentno bila na njihovoj strani, izabranici Miljana Bajića su dozvolili protivniku da preuzme inicijativu, što je on iskoristio i u 58. minuti da opet povede (2:3). Ponovo su žuti u igri u 81. minuti; centaršut Škorića koristi Babić i glavom zabija za novo izjednačenje (3:3). Pokušavali su Laktašani do kraja susreta doći do pobjede, ali bezuspješno.

Laktaši AdmiralBet Knežević, Džombić (od 81. Janjetović), Ostojić, Babić, Nikolić (od 68. Keleman), Tešić, Škorić, Vuković, Dojčinović (od 46. Milojević), Šikanjić, Marković (od 61. Hadžić). Trener: Miljan Bajić

BSK Modić, Šaula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija (od 81. Stojičić), Đorđević (od 70. Petrović), Perović, Savanović (od 90. Pušić), Terzić, Kujundžić. Trener: Bojan Puzigaća

U 3. kolu Laktaši AdmiralBet će gostovati u Vojkovićima kod ekipe Famosa.