IzvještajiPROTIV BSK SAMO BOD

ПРОТИВ БСК САМО БОД

Фудбалери Лакташа АдмиралБет ремизирали су са БСК-ом у другом колу м:тел Прве лиге Републике Српске. На крају голеаде на семафору је стајао резултат 3:3.

Повели су домаћи голом Вука Тешића у 3. минути и тада се чинило да би Лакташи сав посао могли завршити већ у првом полувремену. Међутим неколико пропуштених добрих прилика биле су сурово кажњене. Гости до изједначења стижу у 31. минути голом Јагодића, а неколико тренутака прије посљедње судијског звиждука у првом полувремену за потпуни преокрет погодио је Савановић.

Ипак, Лакташи се експресно враћају у другој минути наставка. Оправдано досуђен једанаестерац у погодак је претворио Марковић. Умјесто да искористе психолошку предност која је евидентно била на њиховој страни, изабраници Миљана Бајића су дозволили противнику да преузме иницијативу, што је он искористио и у 58. минути да опет поведе (2:3). Поново су жути у игри у 81. минути; центаршут Шкорића користи Бабић и главом забија за ново изједначење (3:3). Покушавали су Лакташани до краја сусрета доћи до побједе, али безуспјешно.

Лакташи АдмиралБет Кнежевић, Џомбић (од 81. Јањетовић), Остојић, Бабић, Николић (од 68. Келеман), Тешић, Шкорић, Вуковић, Дојчиновић (од 46. Милојевић), Шикањић, Марковић (од 61. Хаџић). Тренер: Миљан Бајић

БСК Модић, Шаула, Моцоња, Радуловић, Јагодић, Самарџија (од 81. Стојичић), Ђорђевић (од 70. Петровић), Перовић, Савановић (од 90. Пушић), Терзић, Кујунџић. Тренер: Бојан Пузигаћа

У 3. колу Лакташи АдмиралБет ће гостовати у Војковићима код екипе Фамоса.