IzvještajiPORAZ U GENERALCI

PORAZ U GENERALCI

Fudbaleri Laktaša AdmiralBet poraženi su od Čelika rezultatatom 3:2 u generalnoj provjeri pred početak nove sezone.

U meču igranom pred oko 500 gledalaca na stadionu Bilino polje u Zenici susret su bolje otvorili domaći fudbaleri, koji su seriju napada krunisali u 17. minuti golom Karalića. Na 2:0 povećao je Mašić u 27. minuti. Isti igrač je minut prije odlaska na pauzu postavio visokih 3:0.

Laktašani su u drugom poluvremenu zaigrali bolje, što je na naplatu došlo u 55. minuti kada je udarcem sa nekih 20-ak metara pogodio Hadžić. Četiri minute kasnije za konačnih 3:2 zabio je Šikanjić nakon jedne greške domaćih.

Za Laktaše AdmiralBet su od prve minute nastupili: Knežević, Trivić, Ostojić, Babić, Milić, Bosančić, Tešić, Džombić, Škorić, Milojević, Šikanjić. Još su igrali: Iliktarević, Janjetović, Trninić, Keleman, Smailović, Marković, Gavrić, Hadžić, Penić, Janković i Nikolić.