IzvještajiPORAZ U GENERALCI

ПОРАЗ У ГЕНЕРАЛЦИ

Фудбалери нашег клуба поражени су данас од Крупе 6:3 у посљедњој припремној утакмици уочи наставка сезоне у м:тел Првој лиги Републике Српске.

Повели су гости голом Шкорића у 24. минути. Исти играч је пет минута касније повећао предност жутих на 2:0. Крупа је смањила у 35. преко Ђекића, да би изједначење из непостојећег пенала тиму Владимира Илића донио Ђуричин у 39. минути.

У другом полувремену тренер Миљан Бајић је увео све измјене, што је Крупа искористила да дође до убједљиве побједе. Перовић је погодио за преокрет у 61. минути. Ново поравнање виђено је у 70. минути. Вуковић је извео одличан слободан ударац за 3:3. Домаћин из контра-напада у 75. поново окреће, стријелац је Ђуричин. На 5:3 повећао је Ђуричин у 77. минути, да би у 87. Петровић поставио коначних 6:3.

Крупа: Дамјановић, Ђекић, Ристановић, Бабић, Реџић, Митровић, Дујаковић, Бошњак, Петровић, Мрзић, Ђуричин. Још су играли: Матијаш, Ђенаро Лели, Бубић, Батар, Хаџић, Никодиновић, Крнета.

Лакташи АдмиралБет: Кнежевић, Џомбић, Тривић, Остојић, Келеман, Босанчић, Амиџић, Бабић, Шкорић, Вуковић, Марковић. Још су играли: Тадић, Јотић, Ерић, Петковић, Стаменковић, Милојевић, Гаврић, Јанковић, Говедарица.