NajavePO PROLAZ U JANJU

ПО ПРОЛАЗ У ЈАЊУ

Европски темпо утакмица наставља се и ове седмице. Лакташи ће у сриједу, 9. новембра, гостовати Подрињу у Јањи. Повод је четвртинале Купа Републике Српске ”Др Милан Јелић”. Меч се игра од 13.30 часова.

Подриње је у претходне двије фазе овог такмичења боље било од Будућности из Пилице (службени резултат 3:0) и зворничке Дрине послије пенала, док су Лакташи на свом путу до четвртине избацили Омладинац из Брестовчине и бањалучки Жељезничар.

Суспендованих нема ни у једном табору и, уз лијепо вријеме које се најаваљује, за очекивати је добру фудбалску представу.

Два клуба су раније ове јесени одмјерила снаге у оквиру шампионата м:тел Прве лиге Републике Српске, а успјешнији су били Лакташи на домаћем терену (3:1).

Утакмицу ће судити приједорска четворка, у саставу: Немања Петровић, Младен Ступар, Горан Илинчић и Александар Јевтић. Делегат је Мирко Дувњак (Рогатица), а контролор суђења Драган Нишић (Шамац).