NajavePO PROLAZ U JANJU

PO PROLAZ U JANJU

Evropski tempo utakmica nastavlja se i ove sedmice. Laktaši će u srijedu, 9. novembra, gostovati Podrinju u Janji. Povod je četvrtinale Kupa Republike Srpske ”Dr Milan Jelić”. Meč se igra od 13.30 časova.

Podrinje je u prethodne dvije faze ovog takmičenja bolje bilo od Budućnosti iz Pilice (službeni rezultat 3:0) i zvorničke Drine poslije penala, dok su Laktaši na svom putu do četvrtine izbacili Omladinac iz Brestovčine i banjalučki Željezničar.

Suspendovanih nema ni u jednom taboru i, uz lijepo vrijeme koje se najavaljuje, za očekivati je dobru fudbalsku predstavu.

Dva kluba su ranije ove jeseni odmjerila snage u okviru šampionata m:tel Prve lige Republike Srpske, a uspješniji su bili Laktaši na domaćem terenu (3:1).

Utakmicu će suditi prijedorska četvorka, u sastavu: Nemanja Petrović, Mladen Stupar, Goran Ilinčić i Aleksandar Jevtić. Delegat je Mirko Duvnjak (Rogatica), a kontrolor suđenja Dragan Nišić (Šamac).