IzvještajiČETIRI GOLA ZA OPROŠTAJ

ЧЕТИРИ ГОЛА ЗА ОПРОШТАЈ

Домаћом 4:0 побједом на Дрином из Зворника фудбалери Лакташа опростили су се од сезоне и својих навијача. Жути су повели голом капитена Амиџића послије корнера у 14. минути. Предност је увећао Марковић у 23. и 43. минути, да би коначан исход поставио Милојевић у 85. минути.

Имали су Лакташи прилику да с креча дођу и до петог гола али је Стаменковић, којем је ово била посљедња утакмица у дресу нашег тима, три минуте послије шутирао поред стативе.

Лакташи ће тако, након 34 кола, заузети коначно треће мјесто, док ће Дрина са позиције број 15 играти бараж за останак у лиги против неке од друголигашких екипа.

ЛАКТАШИ Кнежевић, Милић, Амиџић, Шкорић (од 61. Говедарица), Милојевић, Тривић, Остојић, Марковић (од 46. Стаменковић), Јанковић (од 76. Гаврић), Рунић (од 61. Трнинић), Бабић (од 46. Џомбић). Тренер: Миљан Бајић

ДРИНА Ружић, Денковски (од 66. Јездић), Вељкић, Андрић, Сушић (од 53. Којић), Васић (од 53. Ковачевић), Перић (од 71. Марић), Максимовић, Ћулум, Станишић, Новак. Тренер: Миодраг Јевтић