IzvještajiZRINJSKI OČEKIVANO IDE DALJE (VIDEO)

ZRINJSKI OČEKIVANO IDE DALJE (VIDEO)

Fudbaleri Zrinjskog su se rutinski plasirali u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine pobjedom u Čitluku nad našim klubom rezultatom 4:0

Aktuelni prvak naše zemlje je dominirao od početka do kraja i pitanje pobjednika poslije vodećeg gola Barišića, nakon kornera u 30. minuti, nije dolazilo u pitanje.

Samo šest minuta kasnije Bilbija je udvostručio prednost, a 2:0 je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Treći gol Plemići su postigli u 53. minuti kada je nakon kornera pogodio Ćorluka, a konačnih 4:0 je postavio Bilbija u 76. minuti svojim drugim golom na susretu.

HŠK Zrinjski: Marić, Ćorluka, Jakovljević, Barišić, Memija, Sučić, Ilinković, Ivančić, Tičinović, Ćuže, Bilbija.

FK Laktaši: Knežević, Janjetović, Milić, Amidžić, Vuković, Škorić, Milojević, Marković, Petković, Trivić, Keleman.